ЕЗОШ №7Субота, 10.12.2016, 06:58
Ви увійшли як Гість | ГрупаГості" | RSS
"Вітаю Вас Гість

Головна | Досягнення наших вчителів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Друзі сайту

ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ "Гармонія"
ЕЗОШ №4
ЕНВК №5
ЕЗОШ №6
ЕБЛ
ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ"№9
ЦОППМ
ЕНМЦ
ЗІІТ
ЕМ ЦСССДМ
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Банер

 ПІП

Назва конкурсу 

Етап

Місце 

Нагорода 

Воробйов
Леонід Михайлович

Конкурс "Кращий класний керівник року”,
2000 рік

Міський

І

Грамота

Шваґер
Світлана Іванівна

Конкурс  "Мій урок”,
2001

Міський

І

Грамота

Дятлова
Олена Анатоліївна

Конкурс навчальних проектів,
2004 рік

Обласний

ІІ

Диплом

Воробйов
Леонід Михайлович

Конкурс "Кращий класний керівник року”,
2004 рік

Міський

І

Грамота

Карєва
Світлана Вікторівна

Всеукраїнський конкурс,
"Вчитель року-2005”

Міський

ІІ

Грамота

Городнича
Ірина Петрівна

Всеукраїнський конкурс,
"Вчитель року-2005”

Обласний

ІІ

Грамота

Пелипенко
Світлана Іванівна

Конкурс навчальних проектів,
2005рік

Обласний

ІІІ

Грамота

Карєва
Світлана Вікторівна

Конкурс "Кращий класний керівник року”,
2007 рік

Міський

І

Грамота

Полтавець
Ніна Дмитрівна

Конкурс "Кращий класний керівник року”,
2007 рік

Міський

І

Грамота

Вовк
Ольга Вікторівна

Конкурс навчальних проектів,
2007 рік

Міський

ІІІ

Грамота

Бендеберя
Наталія
Сергіївна

Конкурс навчальних проектів,
2007 рік

Міський

ІІІ

Грамота

Авторський колектив вчителів
Семенюк В.М.,
Фощан К.А.,
Семіколєнова Н.М.,
Братковська О.Г.

Всеукраїнський конкурс "Інноваційних технологій”,
2007 рік

Всеукраїнський

І

 

Диплом

Литвиненко
Римма Федорівна

Конкурс методичних розробок з дисциплін художньо-естетичного циклу,
2007 рік

Міський 

ІІІ

Грамота

 

Семіколєнова
Ніна Михайлівна

Конкурс методичних розробок з дисциплін художньо-естетичного циклу,
2007 рік

Міський

Обласний

ІІ

ІІ

Грамота

 

Братковська
Олена Григорівна

Конкурс методичних розробок з дисциплін художньо-естетичного циклу,
2007 рік

Міський 

ІІІ

Грамота

 

Семенюк
Віра Михайлівна

Конкурс методичних розробок з дисциплін художньо-естетичного циклу,
2007 рік

Міський 

І

Грамота

 

Кузьменко
Тетяна Станіславівна

Конкурс навчальних проектів,
2007 рік та 2008 рік

Міський

ІІ

Грамота

 

Васильчук
Лариса
Олександрівна

Конкурс навчальних проектів,
2008 рік

Міський

І

Грамота

 

Дятлова
Олена
Анатоліївна

Конкурс на звання Регіонального тренера за програмою"Intel: Навчання для майбутнього",
2008 рік

Обласний

 

Сетрифікат

 

Косик
Світлана Іванівна

Всеукраїнський конкурс,
"Вчитель року-2010”

Міський

ІІІ

Грамота

 

Кузьменко
Тетяна Станіславівна
За вагомий внесок в екологічне виховання учнівської молоді!,
2011 рік
Всеукраїнський   Сердечна подяка  
Булана
Людмила Борисівна
Переможець міського етапу місячника безпеки в номінації "Кращий позакласний захід",
2011 рік
Міський   Грамота
Зикова Марина Петрівна Переможець міського етапу місячника безпеки в номінації "Дидактична гра",
2011 рік
Міський   Грамота
Лапушева
Валентина Михайлівна
Переможець міського етапу місячника безпеки в номінації "Кращий урок ОБЖ",
2011 рік
Міський   Грамота
Тоцька
Людмила Анаталієвна
Переможець міського етапу місячника безпеки в номінації "Кращий урок ОБЖ",
2011 рік
Міський   Грамота
Васильчук Лариса Федорівна

 

Учасник в наступних засіданнях, організованих на Oxford University Press:Motivate Stimulate Educate; Exam Tips - Exam Solutions.

March 2011

 

Обласний   Certificate of Attendance
 

Вовк Ольга Вікторівна

 

Учасник в наступних засіданнях, організованих на Oxford University Press:Motivate Stimulate Educate; Exam Tips - Exam Solutions.

March 2011

 

Обласний   Certificate of Attendance
 
Морозова
Неля Михайлівна
Переможець міського етапу місячника безпеки в номінації "Кращий позакласний захід",
2011 рік
Міський  

Грамота

Косик Світлана Іванівна

Конкурс - огляд навчальних кабінетів

2011 р.

Міський І Грамота
Косик Світлана Іванівна

Конкурс "Вчитель року". номінація "Вчитель географії"

2011 р.

Міський ІІ Грамота
Косик Світлана Іванівна

Конкурс "Успішний проект 2011" оголошений дирекцією освітніх програм корпорації Intel в Україні. Тема проекту "Туристичні міста світу"

2011 р.

Обласний ІІІ Диплом
Оленич Оксана Анатоліївна

Конкурс "Вчитель року", номінація "Вчитель біології"

2011 р.

Міський ІІІ Грамота
Васильчук Лариса Федорівна

Конкурс впроваджених проектів з виховної роботи, номінація "Виховний проект в початковій школі", тема проетку "Школа життєвої мудрості"

2011 р.

Обласний І  
Вовк Ольга Вікторівна

Отримала сертифікат Кембрідзького університету про здачу міжнародного екзамена з методики викладання англійської мови ТКТ.

2012 р.

Міжнародний   Сертифікат
Недобер І.Г Конкурс впроваджених проектів з всесвітньої історії 2013 р. Міський ІІ  
Немашкало Л.М

Всеукраїнський конкурс  «Шкільна бібліотека». 2014 р.

Міський ІІ  

 Останнє оновлення 16.05.14

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 251
Галерея
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Он-ляндія

ЕЗОШ №7© 2016
Конструктор сайтів - uCoz
сайт